Vyšší dynamika motoru

Vyšší výkon bez tunningu

 

Každý motor v průběhu provozu stárne a ztrácí svůj původní výkon. Jednou z hlavních příčin ztráty výkonu je shromažďování trvalých karbonizačních úsad v motoru i ve výfukovém systému. Ty snižují spalovací objem, narůstá spotřeba paliva a výkon vašeho motoru jde dolů. Karbonizační úsady, stejně jako povlaky a další nečistoty jsou tedy primární příčinou zvýšení spotřeby paliva a trvalého snížení výkonu motoru a zároveň s tím zvyšují hodnoty emisí výfukových plynů.

 

BEP je víceúčelové palivové aditivum poslední generace s high-tech složením. Je navrženo tak, aby zajistilo efektivnější spalování a to především díky speciálně upravené složce Ferrocene, která zajišťuje ve spalovacích komorách dokonalé prohoření a zlepšené využití paliva. 

 

Používáním aditiva BEP dochází k dokonalému a efektivnímu spalování, neboť veškeré palivo shoří v rámci expanzního cyklu ve spalovacích komorách a nedochází k druhotnému hoření ve výfuku. To přináší jak zvýšení výkonu - pružnější reakci motoru, tak výrazné snížení emisí. 

 

 

Novější modely tak získávají extra porci výkonu bez tuningu, zatímco starší modely se vrací nejen na svůj originální tovární výkon, ale i lepší.

 

Už žádný chip-tunning se ztrátou záruky motoru.